WSPÓŁPRACA

logo HELLER Ingenieurgesellschaft mbH

Razem z niemiecką firmą HELLER Ingenieurgesellschaft mbH  tworzymy Heller GROUP. Hi jest liderem na rynku europejskim w zakresie utrzymania dróg. Wspólnie realizujemy projekty, a także świadczymy usługi serwisu, pielęgnacji i rozwoju oprogramowania naszej firmy partnerskiej. Jesteśmy również jej oficjalnym przedstawicielem w Polsce.

HELLER Ingenieurgesellschaft współpracuje z administracją drogową oraz instytucjami badawczymi. Działa na rynku niemieckim i w innych krajach Europy, a także w Afryce i Chinach.

Firma HELLER Ingenieurgesellschaft mbH została założona we wrześniu 2001 r. w Darmstadt. Kontynuuje działalność firmy BHI Bühler Heller Ingenieurgesellschaft GbR, która powstała w 1997 roku z inicjatywy doktora Sławomira Hellera.

Działalność firmy koncentruje się wokół wielu dziedzin: drogownictwa, informatyki, administracji i zarządzania. W skład zespołu wchodzą wysoko wykwalifikowani inżynierowie i informatycy. Firma jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych w swojej branży.

PARTNERZY

IBDiM – Instytut Badawczy Dróg i Mostów

www.ibdim.edu.pl

ITS – Instytut Transportu Samochodowego

www.its.waw.pl

Biuro Badawczo-Projektowe Budownictwa Komunikacyjnego
TRANSCOMP Sp. z o. o.

www.transcomp.pl

Polski Kongres Drogowy

www.kongresdrogowy.pl

Politechnika Rzeszowska

www.prz.edu.pl

Politechnika Warszawska

Magazyn Autostrady

www.autostrady.elamed.pl