Udostępnianie i wizualizacja danych

wizualizacja danych drogowych w systemie OnKo3

Wizualizacja danych

Wiemy, że w praktyce użyteczność wszelkich informacji zależy od sposobu ich przedstawienia, a za najbardziej skuteczne uznaje się graficzne wizualizacje. Dlatego rezultaty naszych prac to nie tylko raporty, ale również statystyki, mapy i bardzo praktyczne profile liniowe. Wszystkie opracowania przygotowujemy w postaci papierowych wydruków oraz dokumentów elektronicznych.

Nieustannie udoskonalamy techniki prezentacji danych. Kładziemy nacisk nie tylko na merytoryczną poprawność opracowania, ale także na czytelną i przyjazną dla użytkownika formę przekazu i wizualizacji.

Udostępnianie danych

Większość popularnych narzędzi informatycznych skupia się na wprowadzaniu i edycji danych, zaniedbując kwestie udostępniania. W efekcie uzyskanie potrzebnych informacji jest czasochłonne i angażuje wiele osób. Tymczasem przy podejmowaniu wszelkich działań liczy się szybki i łatwy dostęp do aktualnych danych.

Z myślą o wygodnym korzystaniu z danych opracowaliśmy uniwersalną platformę internetową OnKo3, oferującą zarządcom dużych, średnich i małych sieci drogowych kompleks usług informacyjnych. Gwarantuje ona łatwy, szybki i niezawodny dostęp do wszystkich istotnych informacji drogowych. Co ważne, zakres i sposób prezentacji danych są dostosowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Poniżej znajdują się opisy wybranych projektów związanych z wizualizacją i udostępnianiem danych, które do tej pory zrealizowaliśmy:

Poniżej znajdują się opisy wybranych projektów związanych z wizualizacją i udostępnianiem danych, które do tej pory zrealizowaliśmy:

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Chętnie z Tobą porozmawiamy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojej organizacji!

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Justyna Pilarska
OnKo3
Justyna Pilarska
Marta Mączko
INFRATRAM
Marta Mączko
Paulina Brzezińska
ASPEN – OnKo3
Paulina Brzezińska
Paweł Sobczak
OnKo3 – hiAtlas – eWypadki
Paweł Sobczak