OnKo3

Zarządzanie infrastrukturą drogową

Informacja jest jednym z najważniejszych zasobów w każdej organizacji. Dane drogowe muszą być odpowiednio rejestrowane i skutecznie przetwarzane w rzetelne informacje. Dlatego samo posiadanie danych nie wystarczy do świadomego zarządzania drogami. Niezbędne jest narzędzie, które potrafi opanować różnorodne dane drogowe i jednocześnie efektywnie je wykorzystywać w procesach decyzyjnych. Bazując na naszym doświadczeniu oraz wiedzy z zakresu inżynierii, analityki i programowania stworzyliśmy system wspierający zarządzanie infrastrukturą drogową w duchu Asset Management, jakim jest OnKo3.

Udostępnianie i wizualizacja danych drogowych

Dane w OnKo3 są ujednolicane, weryfikowane, a następnie synchronicznie przedstawiane na mapach, profilach liniowych, wykresach oraz zdjęciach. Możliwość dostępu online do aktualnych i kompletnych informacji pozwala na wygodne ich udostępnianie oraz błyskawiczne analizowanie. Ma to ogromny wpływ na prawidłowy przepływ informacji pomiędzy pracownikami i interesariuszami.

Zastosowanie OnKo3:

previous arrow
next arrow
Slider

Platforma EVE

Najnowsza wersja OnKo3 oparta jest na platformie EVE skonstruowanej przez Grupę Heller w sposób umożliwiający rozbudowę i integrację z innymi systemami. Jest unikalną siecią danych i procesów, które w znaczącym stopniu poprawiają szybkość i bezpieczeństwo przetwarzania danych. System jest niezwykle elastyczny, dzięki temu z łatwością można go dopasować pod konkretne potrzeby każdego zarządcy zarówno dróg gminnych jak i wojewódzkich.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Chętnie z Tobą porozmawiamy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojej organizacji!

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Jan Zieliński
eWypadki – VERA – OnKo3
Jan Zieliński
Justyna Pilarska
OnKo3
Justyna Pilarska
Wojciech Smęt
OnKo3 – ePrzystanki
Wojciech Smęt