OnKo3: Twoja sieć drogowa w wersji cyfrowej

W dobie transformacji cyfrowej, nie sposób jest łatwo, szybko i efektywnie zarządzać siecią drogową mając dostęp wyłącznie do papierowych map, raportów i dokumentacji. OnKo3 zostało stworzone, aby umożliwić zarządcom wgląd do wszelkich danych drogowych dotyczących ich sieci, pozyskanych także w trakcie diagnostyki stanu nawierzchni dróg czy pomiarów ruchu. OnKo3 daje wgląd, przetwarza i aktualizuje wszelkie dane drogowe gromadzone przez organizację i umożliwia sprawne dodawanie danych pozyskiwanych w trakcie diagnostyki, badań i pomiarów, jednym słowem – zamienia dane w wartościowe informacje. W połączeniu z danymi analiz ruchu i BRD, OnKo3 daje nieodzowne wsparcie we wdrażaniu programów utrzymaniowych oraz kompleksowych planów Asset Management.  

Desktopowa aplikacja OnKo3 umożliwia:

  • łatwy dostęp do aktualnych i kompletnych informacji na poziomie całej organizacji,
  • przetwarzanie danych z różnych źródeł, w różnych formatach, a także ich uzupełnianie i weryfikację,
  • grupowanie, selekcjonowanie i wybieranie tych informacji, które są potrzebne w danej sytuacji dzięki setkom różnych filtrów,
  • wyświetlania wybranych danych w postaci edytowalnych widoków czyli mapa, profil liniowy, tabela, zdjęcia
  • błyskawiczną analizę, przyspieszając i usprawniając pracę zarządcy,
  • lepszą współpracę wewnątrz organizacji, skupioną na realizacji konkretnych celów,
  • porównywanie danych z różnych okresów czasu,
  • historyzację danych w formie cyfrowej,
  • sprawniejszą komunikację między pracownikami i interesariuszami,
  • wizualizację danych na sieci referencyjnej.

Jak działa OnKo3?

Dane drogowe muszą być odpowiednio rejestrowane i digitalizowane aby możne było je skutecznie przetworzyć w rzetelne informacje wspierające codzienną pracę zarządcy. Dlatego samo posiadanie danych nie wystarczy do świadomego zarządzania drogami. Niezbędne jest narzędzie, które potrafi opanować różnorodne dane drogowe i jednocześnie efektywnie je wykorzystywać w procesach decyzyjnych. Onko3 ujednolica, weryfikuje, a następnie synchronicznie przedstawia informacje na mapach, profilach liniowych, wykresach oraz zdjęciach.

Zastosowanie OnKo3:

previous arrow
next arrow
Slider

Platforma EVE

Onko3 jest oparte na platformie EVE skonstruowanej przez Grupę Heller. Umożliwia ona rozbudowę i integrację z innymi systemami. Platforma EVE jest niezwykle elastyczna – można ją z łatwością dopasować do konkretnych potrzeb każdego zarządcy zarówno dróg gminnych, powiatowych jak i wojewódzkich, oraz właścicieli sieci dróg prywatnych.

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń do nas lub napisz e-mail. Chętnie z Tobą porozmawiamy i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojej organizacji!

Porozmawiaj z naszymi ekspertami

Jan Zieliński
eWypadki – VERA – OnKo3
Jan Zieliński
Justyna Pilarska
OnKo3
Justyna Pilarska
Wojciech Smęt
OnKo3 – ePrzystanki
Wojciech Smęt